SOHBET XSohbet.Net
sohbet icon
sohbet icon
Sohbet Bir Sohbet Muhabbet sitesinde Kaliteli ve seviyeli ortam bulmak mümkün müdür?

1 hafta önce xname tarafından eklendi. 174 kez görüntülendi. 1 yorum yapıldı.

Yeni bir günden merhabalar chat sohbet sitesinden beklediğiniz beklentileri sitemizden bulabileceksiniz 7 gün 24 saat canlı sohbet kanallarımızda sohbet keyfini yaşayabileceginiz gibi oyun odalarımızda oyunlara katılabilirsiniz.
Sohbet sitesindeki beklentiler.

Odalardaki sohbet devamlı seviyeli ve kaliteli olacak burda varmı?

Sitemiz üzerindeki global kanllarımızda devamlı sohbet mevcut olup sop ve op arkadaşlarımız tarafından izlenmekte ve herhangi bir rahatsızlık yapanları anında uzaklaştırmatadırlar. Sohbet odalarımızda kaliteye, sevgi ve saygıya, örf ve adetlerimize uygun şekilde sohbet akışının sağlanmasına fazlasıyla özen göstermekteyiz. Zaman zaman çeşitli problemler yaşanmaktadır fakat bunu sürekli gözeterek en asgari biçimde müdahale etmeye çalışmaktayız.

Oyun oynamak istiyorum oyun kanalınız varmıdır?

Diye soruyorsanız; Siz degerli kullanıcılarımız sohbet ederken, eğlence aradığı an bir tık ile farklı bir odaya geçerek hem sohbet akışını takip edip hem de yarışma odalarında rahat bir şekilde eğlenebilmesi için çeşitli şekillerde eğlence yarişma ve oyun odaları da hazırlama çabasına girmiş bulunduk. Ufak tefek eksiklerimizi de giderdik. Artık Oyun oynayacağınız 4 adet oyun kanalımız mevcut’tur bunlar #yarisma, #oyun, #kelime, #klavye kanallarımızdır ayrı olarak #islam kanalımızda islami sorular sorulmaktadır. Help soruları çözmek istiyorum bu konuda sitenizde bir çalışma var mı diye sorduğunuzdaysa; #HelpEgitim kanalımızda help botunun sormuş olduğu sorulara yanıt vererek helper olabilirsiniz.

Sohbet ederken müzik dinlemek istiyorum desem?

#Radyo kanalımızda !link yaparak winamp üzerinden radyo dinleyebilir !istek isteğiniz şeklinde istek isteyebilirsiniz. örnek olarak : !istek sibel can cakmak cakmak benden dj yolcu ve dinleyen herkese armağan olsun, teşekkürler. şeklinde Ücretsiz olarak istek isteyip istediginiz parçayı istediginiz arkadaşınıza armağan edebilirsiniz. Xsohbet.Net ailesi olarak sohbet ederken aynı zamanda radyo dinlemeniz, istek istemeniz için aynı zamanda da oyun ve yarışma odalarımızda eğlenebilirsiniz. Eğer farklı bir amaç için giriş yaptıysanız aradığınız dini sohbet ise #İslam odamızda islami sohbete katılıp yapılan dini sohbetlere eşlik edebilir ve dini islami yarışmalara da katılabilirsiniz . Cinsel arayışta olan kullanıcıları da düşünüp #cinsellik odası ismi altında bir oda hazırladık. Sohbet akışlarını renklerine göre siz değerli kullanıcılarımızın rahat ve memnuniyeti açısından düzenledik. Ayrıca #İstanbul , #Ankara , #İzmir gibi illere göre sohbet odaları mevcut bulundurarak siz değerli hemşerilerimizin hemşerileri ile tanışıp sohbet etmesi açısından güzel bir kaliteli sohbet muhabbet sitesi platformu hazırladık. Bizi tercih ettiginiz için teşekkürler..

Google Aramaları

Yapılan Yorumlar

  • Mayıs 7, 2017 / 1:44 am
    Hayat

    Istanbula taşınmayı düşünüyorum yakında ve fazla Kişiyi tanımadığımdan ( akraba hariç) sosyaleşmek istiyorum. Almanyada doğup büyüdüm.
    20 Yaşında, genc, neşeli, eğlenceli bir Kadınım.
    Bayanları tavsiye ederim arkadşlık edinmek isteyen Bana Istanbulu gezdirmek isteyen yazabilir:)

Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.